Solárna strecha

T-Power ponúka solárnu strechu T-Power roof SolteQ

Solárna strecha SolteQ dodáva domu moderný vzhľad, chráni dom a vyrába energiu. Jedna solárna časť 60×60 cm má výkon cca 42,5 Wp. Táto hodnota zodpovedá kapacite od 170 – 208 Wp za meter štvorcový.

Cenovú ponuku a poradenstvo získate: T-POWER, www.t-power.cz

Solárna strecha SolteQ je ideálnym riešením pre budúce energetické a stavebné využívanie fotovoltaiky. Solárne škridle predstavujú priame zastrešenie budovy s jednoduchou a rýchlou inštaláciou. Budova dosiahne skvelý vzhľad s ​​integrovanou fotovoltaikou – takmer v cene klasickej strechy.

Jednotlivé škridle sú zavesené priamo na drevené laty a nevyžadujú žiadnu ďalšiu hliníkovú konštrukciu. Na zadnej strane sú dva háky na ktoré sa škridla zavesí na latu. Na hornej strane je otvor pre poistné uchytenie skrutkou.

Solárna krytina je vyrobená zo špeciálneho tvrdeného skla, ktoré je pevné – bez pórov a strecha aj po mnohých rokoch stále vyzerá ako nová.  Systém je modulárny a je možné prispôsobiť ho takmer pre všetky druhy striech.

Betónová krytina má hmotnosť cca 50kg na štvorcový meter. Solárna fotovoltaická krytina SolteQ má hmotnosť len 14 kg/m2.

Výhody solárnej strechy SolteQ
1. kvalitné materiály
2. tvrdý povrch krytiny
3. 100% mrazuvzdornosť
4. extrémne dlhá životnosť
5. dlhodobá ochrana budovy

 

Zdroj: https://www.t-power.cz

Solárna krytina SolteQ je nepriehľadná, mechanicky stabilná s kvalitným tesnením. Spoje s tesnením umožňujú horizontálne a vertikálne pohyby škridle a tým zabezpečujú jej tesnosť.

Vysoko kvalitné sklo nie je hygroskopické, tzn. že sklo neabsorbuje vlhkosť ani vodu. Tvrdené sklo je s prizmatickým povrchom.

 

Podrobnejšie informácie a cenovú ponuku získate na adrese:
www.t-power.cz

Solárna strecha SolteQ:
• vhodná pre novostavby a rekonštrukcie striech
• má vlastnosti bezpečnostného skla ESG
• maximálny energetický výnos
• k dispozícii v podkladovej konštrukcii v rôznych farebných prevedeniach
• obsahuje nízky obsah oxidu železa /minimálna absorbcia žiarenia v skle/
• utesnenie krytiny

So žiadosťou o cenu sa obráťte na: www.t-power.cz

Ďakujeme za pochopenie.

Tesla Solar – solárna strecha

Solárna krytina z produkcie Tesla Solar (SolarCity) plní ochrannú funkciu strešnej krytiny a zároveň zachytáva slnečné žiarenie, ktoré premieňa na využiteľnú elektrickú energiu. Jej hlavnou výhodou je kombinácia ochrannej funkcie a výroba elektrickej energie. Výhodou je že, položíte solárnu strechu a nemusíte dodatočne inštalovať nevzhľadné solárne panely.

Cenovú ponuku a poradenstvo získate: www.tesla.com/solarroof

Tesla Solar ponúka 4 možnosti dizajnu strechy.

Strecha sa skladá zo solárnych a ne-solárnych častí, ktorá vyzerajú rovnako. Výkon strechy je ovplyvnený počtom solárnych škridiel a ich pozíciou voči slnku.

Solárna strecha dotvára architektúru vášho domova a zároveň mení slnečné svetlo na elektrinu. S integrovanou batériou Powerwall je energia zhromažďovaná počas dňa a následne je prístupná počas noci, pri zvýšenej potrebe domácnosti a poskytuje neprerušovanú dodávku elektriny počas výpadkov siete. Sklo solárne dlaždice sú odolné a Tesla Solar ponúka na ne doživotnú záruku, pričom na produkciu energie sa vzťahuje 30-ročná záruka.

fotovoltaika strecha RD solárna krytina

Cenovú ponuku a poradenstvo získate: www.tesla.com/solarroof

Ďakujeme za pochopenie.

Podrobnejšie informácie získate na adrese:
www.tesla.com/solarroof