Vaillant showPOINT – zobrazuje: umiestnenie, hlučnosť a veľkosť tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo Vaillant si pomocou aplikácie môžete prehliadnuť vo vašom dome ešte pred inštaláciou. Pomocou aplikácie showPOINT si vyberiete tepelné čerpadlo a umiestníte ho v priestore pri dome. Umiestnenie, vzhľad aj hlučnosť vidíte a počujete ešte pred montážou tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo umiestnenie aplikácia

Zažite tepelné čerpadlá Vaillant cez rozšírenú realitu (RR)

Lepšie znázornenie tepelných čerpadiel vďaka aplikácii showPOINT

Aplikácia showPOINT vám umožní zobraziť si umiestnenie tepelných čerpadiel Vaillant. Pomocou najnovšej RR technológie môžete zažiť tepelné čerpadlá Vaillant ako nikdy predtým. Aplikácia obsahuje verné 3D modely vnútorných a vonkajších jednotiek z portfólia tepelných čerpadiel Vaillant. Dokážete vyvolať vierohodný dojem o veľkosti a funkčnosti tepelného čerpadla priamo na mieste, kde bude tepelné čerpadlo umiestnené.

Aplikácia pre umiestnenie tepelného čerpadla
Čo vám Vaillant showPOINT ponúka: Objavte široké portfólio tepelných čerpadiel Vaillant

Prostredníctvom rozšírenej reality môžete umiestniť tepelné čerpadlá do domu alebo do záhrady. Týmto spôsobom si môžete vybrať ten vhodný produkt a nájsť jeho správne umiestnenie pred inštaláciou.
Prehrajte si vysvetľujúce videá

Zoznámte sa s technológiu tepelných čerpadiel pomocou vysvetľujúceho videa. Opisujú funkčnosť tepelných čerpadiel a ich použitie pri modernizácii alebo chladení.
Pozrite si referencie – reálne inštalácie tepelných čerpadiel

Vďaka odfoteným referenciám sa môžete pozrieť, ako vyzerajú tepelné čerpadlá v reálnom živote. Či už ide o rodinný dom alebo bytový dom – naše výrobky sa už používajú v rôznych typoch domov.
Ako môže rozšírená realita pomôcť pri rozhodovaní

Rozšírená realita umožňuje digitálne umiestniť tepelné čerpadlá do priestoru. Aplikácia showPOINT pomáha vizualizovať, ako tepelné čerpadlá Vaillant vyzerajú v záhrade alebo úžitkovej miestnosti, či ich rozmery vyhovujú plánovanej polohe a pod. Tepelné čerpadlo môžete zobraziť z rôznych vzdialeností alebo uhlov. Takže si dokážete vytvoriť vierohodnú vizualizáciu – ako keby tepelné čerpadlo už bolo nainštalované.


Ako používať najdôležitejšie funkcie aplikácie

Aplikácia pre tepelné čerpadlo

Vyberte tepelné čerpadlo

Naskenujte povrch

Vyberte veľkosť

Umiestnite produkt


Stiahnuť aplikáciu showPOINT na Google Play
Stiahnuť aplikáciu showPOINT cez App Store

Viac info na: www.vaillant.sk
Zdroj: www.vaillant.sk